İkinci El Makro Pointer Cihazı

 1,00

İkinci El Dedektör Makro Pointer Cihazı hedef noktamala cihazıdır. İkinci El dedektörünüz ile arama yaptığınızda, İkinci El dedektörünüz sinyal verdiğinde ufak metalleri toprak çakıl veya kum içerisinde bulmak çok zor fakat Pointer dedektör ile bu zorluk ortadan kalkar. İkinci El Makro pointer cihaz çok zorlu koşullarda dahil kolaylıkla kullanılır.

İkici El Altın Arama Dedektörü Fiyatları Makro Dedektörİkinci El Derin Altın Dedektörü Fiyatı Nokta Dedektör

Açıklama

İkinci El Makro Pointer Cihazı

İkinci El Dedektör Makro Pointer Cihazı hedef noktamala cihazıdır. İkinci El dedektörünüz ile arama yaptığınızda, İkinci El dedektörünüz sinyal verdiğinde ufak metalleri toprak çakıl veya kum içerisinde bulmak çok zor fakat Pointer dedektör ile bu zorluk ortadan kalkar. İkinci El Makro pointer cihaz çok zorlu koşullarda dahil kolaylıkla kullanılır. Su geçirmez yapısı ile deniz altında , karada veya çamur içerisinde dahil metalleri hızlı bir şekilde tespit eder. Her dedektör kullanıcısında olması gereken bir cihazdır. İkinci El Makro pointer cihazı satın almak için müşteri temsilcilerimizi arayarak satın alabilirsiniz.

İkinci El Dedektör Makro Pointer Cihazı, En İyi İkinci El Dedektör, Hatay İkinci El Dedektör, Adana İkinci El Altın Arama Dedektörü, Osmaniye İkinci El Dedektör Fiyatları
İkinci El Dedektör Makro Pointer Cihazı, En İyi İkinci El Dedektör, Hatay İkinci El Dedektör, Adana İkinci El Altın Arama Dedektörü, Osmaniye İkinci El Dedektör Fiyatları

İKİNCİ EL DEDEKTÖR BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN

TELEFON NUMARALARI

telefon icon 0216 342 43 19   telefon icon 0216 342 43 18

telefon icon 0532 514 54 71   telefon icon 0536 560 70 90

telefon icon 0545 560 70 90   telefon icon 0532 387 16 35

WHATSAPP NUMARALARI

whatsapp icon 0532 514 54 71   whatsapp icon 0536 560 70 90

whatsapp icon 0532 387 16 35

IP67 standartlarına uygun şekilde tasarlanmış olan İkinci El Makro Pointer’ı toprakta olduğu gibi su altında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kazılan çukur içinde metallerin yerini kolayca tespit etmenizi sağlar. Ayrıca yatay şekilde tutulduğunda daha geniş bir alanı hızlı şekilde taramanıza ve hedefinize daha kısa sürede ulaşmanıza olanak tanır. İkinci El Makro Pointer‘ın derinliğini ortam koşullarına bağlı olarak +/- tuşlarıyla kolaylıkla ayarlayarak maksimum performansta kullanabilirsiniz. İkinci El Makro Pointer LED aydınlatması gece veya karanlık yerlerde arama yaparken taradığınız noktayı aydınlatarak size büyük bir kolaylık sağlar. İkinci El Dedektör Makro Pointer iki algılama ucu başlığı ile birlikte gelir. Bu başlıklar algılama ucunun yıpranmasını önler. Ayrıca başlıklardan biri toprağı kazmanızı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Hatay İkinci El Dedektör, Adana İkinci El Altın Arama Dedektörü, Osmaniye İkinci El Dedektör Fiyatları

Marka

Makro Dedektör İkinci El

İkici El Altın Arama Dedektörü Fiyatları Makro Dedektör

Nokta Dedektör İkinci El

İkinci El Derin Altın Dedektörü Fiyatı Nokta Dedektör

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“İkinci El Makro Pointer Cihazı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ana Sayfa
Dedektörler
İletişim